Medya Planlama


Marka bilinirliğinizin daha fazla kitlelere ulaşması için doğru medya planlama çalışmalarıyla hizmet veriyoruz. Hedef kitleye yönelik yapılacak çalışma sistemleriyle marka değerinizi artırıyoruz. Kampanyalar çerçevesinde etkili planlama yöntemleriyle alanında uzman ekibiniz doğru stratejilerle markanıza değer kazandırıyor. Sosyal medya, pr çalışmaları, web tasarım, kurumsal kimlik, danışmanlık ve her türlü reklam hizmetleri Trio Tanıtım bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sosyal medyanın gücünü nasıl doğru kullanabiliriz? Farklı ve ilgi çekici sosyal medya yönetimlerini markalarınıza özel çalışmalarla sunmaktayız.web için logo-01

Trio Tanıtım olarak, Akdeniz Bölgesi'nin en güçlü, en kaliteli internet gazetesi Akdeniz Web Haber ile haber sektörüne yeni bir heyecan getirdik. Tüm Türkiye'den en yeni gündem haberlerini okuyabileceğiniz Akdeniz Web Haber ekibi olarak, tarafsız, kaliteli, seviyeli ve dürüst bir internet haber gazetesi olabilmek için çok çalışıyoruz. Haber sitemizi yakından izlemenizi öneririz.

Screenshot_2018-12-27 akdenizwebhaber
Harem's Dergi

Harem’s Life Antalya’ya yeni bir soluk kazandırıyor. Aktüel haberler, sağlık, spor, kozmetik, hayata dair herşey Harem’s Life Dergisinde…

Alışıla gelenin dışında Antalya’ya başka bir bakışı kazandıracak olan Harem’s Life’de sizlere yer vermekten onur duyarız.

Turizmin başkenti Antalya’da, farklı sektörlerin çalışmaları haber ve reklam röportajlarınıza yer verdiğimiz Harem’s Life Dergimiz alanında uzman kadrosuyla fark yaratıyor. Yaşamın içinden ayrıntılar, moda, güzellik, gezi rehberiyle Harem’s Life seçiminiz olacak.

Kaliteli içeriği ve duruşuyla rakiplerine fark atacak olan Harem’s Life’de yer almak için bizlere bir tıkla ulaşabilirsiniz. Kendi işinizde fark yaratmak istiyorsanız Harem’s Life ekibiyle fikir alışverişi yapmanızı öneriyoruz.

Başarıya giden yolda çözüm ortağınız olmak için Trio Tanıtım&Harem’s Life sizlerle…

kapak trase-03