KURUMSAL KİMLİK

13Trio Tanıtım ekibi, tecrübesi, uzmanlığı ve ilgisiyle, markanıza değer katmak, kurumsal kimliğiniz için gereken çalışmaları eksiksiz yerine getirmek için firmanızın daima yanındadır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımız, özgün, akılda kalan, dikkat çeken, anlaşılır, firmanızı doğru yansıtacak biçimde yapılır. Bu konuda uzman ekibimiz araştırmalarını titizlikle gerçekleştirir. Firmanızın kurumsal kimliğinin başarısı, aslında bizim övünç kaynağımızdır.

Fikir üretmek, özgün düşünmek ve bunu kurumsal kimliğinizle harmanlamak Trio Tanıtım ailesi olarak bizi farklı kılan çok önemli bir unsurdur. Kendimizi tekrar etmemek konusundaki hassasiyetimiz, sizin kurumsal kimliğinizin özgün olmasını garanti eder.

Kurumsal kimlik çalışmalarımız arasında, katalog, antetli kağıt, dergi, broşür, el ilanı, web sitesi, logo tasarımı, tüm baskılı evraklar vb. gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımının Ek Parçaları
Başta tespit edilen kurumsal kimlik çalışmaların yanı sıra, firmanızın sektörel ihtiyaçlarına bağlı olarak, bazı ek parçalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Fabrika ve ofis yönlendirme tabelaları, cepli dosya, cd etiketi, promosyon tasarımları, poşet, ambalaj, personel ve ziyaretçi kartları, personel işe alım ilanları, iş güvenliği kitapçıkları ve mağaza giydirmeleri, kartvizit, antetli kağıt, zarflar, fatura ve irsaliye, tahsilat makbuzu, tabela, araç giydirme, personel kıyafetleri, e-posta imzaları, bayraklar gibi sizin ihtiyaçlarınız belirlenerek çoğaltılabilir.